درباره ما

اینجانب علی دارابیان به عنوان صاحب امتیاز سایت ایران فایل اسکان اهداف و خدمات سایت را به شرح ذیل ارائه می نماییم:

ارائه اطلاعات به مشاورین مسکن و تمامی افرادی که بدنبال املاک و مستغلات جهت خرید-فروش-اجاره-رهن-مشارکت-معاوضه یا صرفا خواهان اطلاع از بازار ملک هستند . ایران فایل اسکان بصورت روزانه اطلاعات املاک در سطح تهران را که مالک آنها قصد فروش یا اجاره آن را دارند جمع آوری کرده و در خدمت کاربران خود قرار می دهد.

سایت ایران فایل اسکان ارائه کننده اطلاعات املاک و مستغلاتی جهت خرید، فروش و اجاره می باشد . با توجه به افزایش روز افزون جوامع شهری و شهرنشینی و گسترده شدن شهرها ، جستجو و یافتن ملکی مناسب امری پیچیده و زمان بر شده است .

سایت ایران ایران فایل اسکان با ارائه خدمات در این حوزه سعی کرده تا بتواند با بکار گیری ابزاری های نرم افزاری جستجو و اطلاع رسانی در این امر را تسهیل کند. خدمات زیر توسط سایت ارائه می گردد:

 • جستجوی آنلاین املاک
 • امکان ارتباط با مالکین
 • اطلاع رسانی تخصصی از اخبار روز مسکن و شهرسازی
 • ثبت رایگان آگهی ها املاک

این سایت توسط آقای علی دارابیان (دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته نرم افزار) راه اندازی و اداره می گردد. اطلاعات تماس در بخش تماس با ما موجو می باشد.

سایت ایران فایل اسکان با ارائه جدیدترین و غنی ترین اطلاعات ملکی موجود در زمینه رهن و اجاره مسکن ، خرید و فروش آپارتمان ، مستغلات ، کلنگی ، ویلا ، اداری ، مغازه و ... در این خصوص قدرت مضاعفی به شما بخشیده و توان پاسخگویی شما در برابر خواسته هایتان را افزایش می دهد .

این سامانه با ارسال به روز ترین و کامل ترین اطلاعات ملکی موجود در بازار باعث تسهیل کار آژانس های مسکن ، مشاورین املاک و تمام افرادی که  نیاز به  اطلاعات در زمینه املاک و مستغلات دارند ، گردیده است .

بعد از موفقیت ورژن تحت ویندوز و استقبال آژانسهای مسکن و مشاورین املاک از این نرم افزار  که توسط فایلینگ ایران فایل اسکان ارائه شد بر آن شدیم با توجه به تاثیر دنیای اینترنت و وب بر تجارت, خدمات, رفتارهای اجتماعی و ارتباطی با ارائه یک راهکار جدید به منظور ارائه خدماتمان در بستر وب و اینترنت جهت خرید و فروش مسکن ، رهن و اجاره املاک و مستغلات بدون نیاز به نصب نرم افزار و پشتیبانی  فقط با داشتن دسترسی به اینترنت این امکان را برای آژانس های مسکن ، مشاورین املاک  و کلیه افرادی که خواستار دریافت این اطلاعات می باشند ، فراهم نموده  که با دقت و سرعت بالا آن ها را  به نتیجه دلخواهشان برساند  و سعی بر این داریم با هر چه بهتر شدن خدماتمان شما را یاری نماییم تا یک بار دیگر شعار "با ایران فایل(اسکان) بی نیاز از هر نیازی"  را به اثبات برسانیم.

این سامانه  نسخه تحت وب  نرم افزار  اسکان می باشد که کلیه  آژانس های مسکن و مشاورین املاک با آن آشنایی دارند.

ویژگی های سامانه اینترنتی ایران فایل اسکان

 • نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی سیستم شما نمی باشد.
 • تنوع در دستگاه استفاده به سلیقه و نیاز شما : موبایل، تبلت، کامپیوتر
 • عدم نیاز به پشتیبان گیری و نگرانی از خراب شدن سیستم 
 • ارائه قویترین و به روزترین اطلاعات املاک و مستغلات
 • امکان ارسال عکس  ملک بر روی  اطلاعات فایل ها.
 • جستجو فایل و متقاضی بصورت هوشمند
 • فراهم نمودن تسهیلاتی برای افرادی که قصد خرید یا فروش و اجاره املاک و مستغلات  را دارند 
 • در هر زمان و هرجایی و با هر وسیله ای به فایلینگ خود دسترسی داشته باشید

فایلینگ ایران فایل اسکان از بدو تاسیس مسیرهای متعددی را پیموده تا بتواند راهنما و پاسخگوی پرسش های شما باشد. هدف و تلاش ما تا به امروز بر این اصل استوار بوده که به عنوان بهترین سایت اطلاع رسانی در زمینه املاک و مستغلات  آژانس های مسکن و مشاورین املاک به مانند گذشته ، در سال های آتی نیز باقی بمانیم .

  فایلینگ ایران فایل اسکان جهت تسهیل و تسریع دسترسی شما به آخرین اطلاعات املاک و مستغلات  خود را به  آخرین تکنولوزی های IT (فناوری اطلاعات) مجهز نموده است . موفقیت ما بر پایه سخت کوشی ، در نظر گرفتن خواسته مشتریان و پیشنهادات سازنده شما استوار است . پرسنل حرفه ای و کارآزموده ما شما را در برآوردن نیازهایتان یاری خواهند کرد.

کامیابی شما موفقیت ما است

About Us
Iran File eskan is the first real estate distribution agency and the first computerized filing system agency in Iran. Our reputation is solely based on our service to subscribed real estate agencies.

We make real state agencies job easier by providing them with the best up to date And complete real estate information exist in the market, . Demographically our service covers east to west, south to north and central part of Tehran.

Iran File (eskan) has gone through a transition since its establishment; we are ramping up our staff to assist you with your question. We have call desk and would appreciate your comments and suggestion about our service. We look forward to keep Iran File the best real estate file distribution center in our industry for many years to come.

We have adopted and automatic and electronic system for your easy and speedy access to our files and up-to-the-minute information access on the status of a transmission.

Having last real estate information in market organized for you, the better off you'll end up so arm yourself with our files and protect yourself from unexpected in inquiries from your customers.

Our success is based on hard work, paying attention to details, customer courtesy and your constrictive suggestions.

Let us conduct your business with leading professionals who can assist you with your needs.

Your success is our success